ADVANCED Real Estate, s.r.o.

ADVANCED Real Estate, s.r.o.
Vinohradská 939/39
Praha - Vinohrady - Praha 2

Tel: +420 702 030 755
Tel: +420 601 336 905
E-mail: [email protected]
Web: www.advancedreality.cz

ID. no.: 24677736
VAT no.: CZ24677736

Property offer of this agency

Contact details

Simona Benček (Ryšavá)

„V roce 2007 jsem začala pracovat v britské realitní kanceláři v Praze v oddělení pronájmů a od té doby působím na realitním trhu nepřetržitě.

Jednatelkou a spolumajitelkou naší realitní kanceláře jsem se stala v roce 2010 a od tehdy poskytuji našim klientům realitní služby osobně.

Je pro mě velmi důležité, aby kvalitní služby s osobním přístupem a vždy s respektem pro přání klienta nebyly spojovány pouze s mým jménem, ale také se jménem naší společnosti.

Vzhledem k tomu, že se realitní trh dobou vyvíjí a zákony mění, snažím se také stále vzdělávat a účastním se kurzů a seminářů určené pro realitní makléře, abych dokázala své klienty efektivně a aktuálně provázet trhem s nemovitostmi.

Nejvíce mě potěší, když se na mě obrátí klient, se kterým jsem již spolupracovala. Myslím, že návratnost klientů je jedním z velkých důkazů dobře odvedené práce.“

„Mojí prací je změnit Vaše přání o pronájmu, či prodeji nemovitosti v realitu. Těším se na osobní setkání s Vámi.“

Certifikát: Nový občanský zákoník
Osvědčení: Zakázky na výhradní spolupráci
Osvědčení: Kurz videoprohlídky pro makléře
 

Simona Ryšavá (spolumajitelka ADVANCED Real Estate, s.r.o.)

Ing. Blanka Sýkorová (Kolomá)

„Po ukončení studia na ČVUT jsem v roce 2004 nastoupila do britské realitní kanceláře působící v Praze, kde jsem měla na starosti prodej rezidenčních nemovitostí, zejména bytů v centru a širším centru Prahy a rodinných domů v Praze a okolí. Tato společnost mě naučila serióznímu a přátelskému jednání ke klientům a hlavně velké profesionalitě, která nebyla a ještě stále není samozřejmostí na realitním trhu v Čechách.

Díky těmto zkušenostem od roku 2010 pracuji ve společnosti ADVANCED Real Estate, s.r.o., kterou také spoluvlastním a zabývám se prodejem a pronájmem rezidenčních nemovitostí.

Naší prioritou je mít opravdu spokojeného klienta, kterému zajistíme kompletní servis služeb bez stresu a starostí. Mnoho nových klientů přichází na základě doporučení od našich bývalých či současných klientů, což naší nejlepší vizitkou.“

Certifikát: Nový občanský zákoník
 

Ing. Blanka Kolomá, Spolumajitelka ADVANCED Real Estate, s.r.o.